Тест

1.1. Предметом цієї Угоди користувача (далі – “Угода”) є відносини між ФОП Канівець Ігор Миколайович (далі – “Адміністратор”) який є адміністратором сайту www.seminar.enotti.com.ua (далі – “Сайт”) та директором Навчального центру Enotti ( далі – “Навчальний центр”), і відвідувачами сайту (далі – “Користувачами”) з приводу використання сервісів і можливостей Сайту і послуг Навчального центру.

1.2. Користувач розуміє і погоджується з тим, що Адміністратор може, на свій розсуд і без спеціального повідомлення Користувача, змінювати наповнення, сервіси, можливості Сайту, а також вносити зміни в порядок надання послуг Навчальним Центром.

1.3 Сайт є офіційним джерелом інформації щодо заходів Навчального центру, спрямованих на його профорієнтаційну діяльність, часу роботи, вартості послуг. Використання Користувачем Сайту, будь-яких робіт, послуг і функцій означає беззастережну згоду Користувача з усіма пунктами цієї Угоди і беззастережне прийняття його умов та зобов’язань, покладених на Користувача за цією Угодою, як по відношенню до Сайту, так і до Навчального центру. Факт використання Користувачем Сайту, будь-яких його служб і функцій, є повним і беззастережним прийняттям умов цієї Угоди, незнання яких не звільняє Користувача від відповідальності за їх недотримання.

Захист інформації